Panoramatický rentgen s 3D zobrazením

CBCT vyšetření pomocí přístroje Sirona Orthophos XG 3D

 

Sirona Orthophos XG 3D: špičkový panoramatický rentgenový přístrojNaše zubní klinika je vybavena špičkovým panoramatickým rentgenovým přístrojem německé firmy Sirona.  Přístroj dokáže zhotovit klasický dvourozměrný panoramatický snímek v digitální podobě i CBCT vyšetření = 3D RTG o rozměru 8x8cm nebo 5x5,5cm

Výborná kvalita obrazu, minimální dávka záření. Přístroj umožňuje kromě klasické projekce s ortoradiálním směrem paprsků u dětí i dospělých zhotovit také "bite-wing" projekci v laterálním či frontálním úseku chrupu, projekce na čelistní dutiny a temporomandibulární kloub, příčné řezy v molárové oblasti, frontální chrup.

 

RTG SnímekMokrý proces vyvolávání OPG snímků se u nás stal minulostí, žijeme přece v digitálním věku 21.století... Lékař jednoduše snímek zobrazí na monitoru s možností dalších úprav jasu kontrastu atd. Pokud je potřeba snímek doručit jinému lékaři, pošleme mu ho prostřednictvím elektronické pošty nebo ho jednoduše uložíme na paměťové médium (CD disk, flash disk).

Nabízíme zhotovení OPG snímků i pro pacienty jiných lékařů. Snímky, jak bylo výše uvedeno, zasíláme e-mailem nebo vypálíme na CD. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 777 942 492 nebo info@mujzubar.cz. Cena zhotovení CBCT (3D) RTG snímku bez analýzy a plánu implantátů je 1.000,-Kč, s analýzou a plánem 1.500,-Kč.

 

 

implantologické plánování3D zobrazení nám umožňuje absolutně přesné implantologické plánování! Pomocí speciálního softwaru analyzujeme kvalitu a množství kosti v místě budoucí implantace, vybereme vhodný typ, tvar a velikost implantátu a určíme přesné místo a směr jeho zavedení. Propojení softwaru se systémem CEREC  umožňuje předem naplánovat velikost a tvar budoucího zubu a po výběru implantátu  zhotovit šablonu dle které je implantát s absolutní přesností desetin zaveden do čelisti.

Zde je ke stažení ŽÁDANKA O CBCT VYŠETŘENÍ


 

 

Odborníky doporučované pomůcky pro ústí hygienu za skvělé ceny zakoupáte u nás nebo zde: