DiagnoDent® Pen

Vyšetření zubů intraorálním scannerem metodou laserové fluorescence technologií DiagnoDentVyšetření zubů intraorálním scannerem metodou laserové fluorescence technologií DiagnoDent® umožňuje nalezení kazů už v období jejich vzniku.

Díky technologii laserové fluorescence se zvýšila úspěšnost záchytu zubního kazu na 90%. Pouze asi 30% kazů, které na Vašich zubech již existují, lze odhalit pomocí klasického vyšetření zubním lékařem pomocí sondy a zrcátka. Dalších třicet procent v ústech neviditelných kazů, které nemusí způsobovat žádné obtíže, lze zjistit při pravidelném rentgenologickém vyšetření. Stále ale zbývá ještě velké množství kazů (přibližně 30-40%), které se kvůli své malé velikosti či lokalizaci nedají zjistit ani rentgenologicky. Ještě donedávna jsme proti nim byli bezmocní a nezbývalo než čekat, dokud se kaz nerozroste a neprojeví se klinicky nebo na RTG snímku. Teď už je to jiné. Pomocí přístroje DiagnoDent® Pen lze nalézt i tyto kazy.

 

Díky technologii laserové fluorescence se zvýšila úspěšnost záchytu zubního kazu na 90%.

 

Maximální úspěšnosti záchytu lze proto dosáhnout pouze kombinací pravidelného vyšetření Diagnodentem® spolu s rentgenovým vyšetřením digitálních panoramatických a tzv. bite-wing rtg snímků při standardním postupu 1x ročně, u pacientů s vyšší kazivostí i častěji. Tento systém diagnostických vyšetření Vám zaručuje, že jste udělali maximum pro to, aby žádný, ani malý kaz nebyl přehlédnut.

intraorální scanner DiagnoDent

intraorální scanner DiagnoDent

 

 

Odborníky doporučované pomůcky pro ústí hygienu za skvělé ceny zakoupáte u nás nebo zde: