ZUBNÍ CENTRUM PETŘINY

Křenova 1, 162 00 Praha 6
2. patro


ordinace MUDr.Neumanna
tel.: +420 777 942 492
e-mail: info[Z]mujzubar.cz


ordinace MUDr. Kolaříkové
tel: +420 778 097 537
e-mail: kolarikova[Z]mujzubar.cz

ordinace MUDr. Krejčové
tel: +420 732 388 078
e-mail: krejcova[Z]mujzubar.cz
DiagnoDent® Pen

Vyšetření zubů intraorálním scannerem metodou laserové fluorescence technologií DiagnoDentVyšetření zubů intraorálním scannerem metodou laserové fluorescence technologií DiagnoDent® umožňuje nalezení kazů už v období jejich vzniku.

Díky technologii laserové fluorescence se zvýšila úspěšnost záchytu zubního kazu na 90%. Pouze asi 30% kazů, které na Vašich zubech již existují, lze odhalit pomocí klasického vyšetření zubním lékařem pomocí sondy a zrcátka. Dalších třicet procent v ústech neviditelných kazů, které nemusí způsobovat žádné obtíže, lze zjistit při pravidelném rentgenologickém vyšetření. Stále ale zbývá ještě velké množství kazů (přibližně 30-40%), které se kvůli své malé velikosti či lokalizaci nedají zjistit ani rentgenologicky. Ještě donedávna jsme proti nim byli bezmocní a nezbývalo než čekat, dokud se kaz nerozroste a neprojeví se klinicky nebo na RTG snímku. Teď už je to jiné. Pomocí přístroje DiagnoDent® Pen lze nalézt i tyto kazy.

 

Díky technologii laserové fluorescence se zvýšila úspěšnost záchytu zubního kazu na 90%.

 

Maximální úspěšnosti záchytu lze proto dosáhnout pouze kombinací pravidelného vyšetření Diagnodentem® spolu s rentgenovým vyšetřením digitálních panoramatických a tzv. bite-wing rtg snímků při standardním postupu 1x ročně, u pacientů s vyšší kazivostí i častěji. Tento systém diagnostických vyšetření Vám zaručuje, že jste udělali maximum pro to, aby žádný, ani malý kaz nebyl přehlédnut.

intraorální scanner DiagnoDent

intraorální scanner DiagnoDent