Cesta autem

Z ulice Patočkova odbočte do ulice Střešovická, pokračujte rovně směrem k Ústřední vojenské nemocnici, u které se název ulice změní na Na Petřinách. Po 1km jízdy uvidíte vlevo stanici metra trasy A Petřiny a přímo proti ní po pravé straně se nachází areál Hvězda Petřiny, kde je v domě nad pekárnou ve 2.patře umístěna naše stomatologoická ordinace.

Od křižovatky Vypich - odbočte do ulice Ankarská, po 550m odbočte doleva do ulice Brunclíkova, kterou pojedete 350-400m. Zaparkujte a přímo proti stanici metra trasy A Petřiny uvidíte areál Hvězda Petřiny, kde je v domě nad pekárnou ve 2.patře umístěna naše zubní ordinace.

Z ulice Evropská , oblast Vokovice - u stanice metra trasy A Veleslavín odbočte do ulice Veleslavínská, pokračujte kolem autosalónu Přerost a Švorc a následně kolem prodejny vozidel Peugeot nahoru, odbočte doprava do ulice Na Petřinách a dále pokračujte rovně až  ca 1km jízdy uvidíte vlevo stanici metra trasy A Petřiny a přímo proti ní po pravé straně areál Hvězda Petřiny, kde je v domě nad prodejnou lahůdek ve 2.patře umístěno ZUBNÍ CENTRUM PETŘINY.

Upozornění: v oblasti kolem stanice metra Petřiny je od srpna 2016 zřízena zóna placeného stání, více informací o možnostech parkování v okolí ordinace najdete na stránkách Parkuj v klidu. Parkovné je možné hradit pomocí aplikace MPLA a v takovéím případě je možné parkovat i v modré zóně. 


Odborníky doporučované pomůcky pro ústí hygienu za skvělé ceny zakoupáte u nás nebo zde: